• Новак
XIAMI Замена на Внатрешното Напојување AC Адаптер Тули PA-1131-13MX N15-120P1A Собранието за Xbox Еден S (Слим) 1681 Дел Број: X943284-004 X943285-005 X943285-004

XIAMI Замена на Внатрешното Напојување AC Адаптер Тули PA-1131-13MX N15-120P1A Собранието за Xbox Еден S (Слим)

DEN 741.84

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ★Замена на напојување за Xbox Еден S (Слим) 1681 N15-120 P1 A PA-1131-13 MX, одговара на сите Xbox еден Тенок Верзија ( Од 2016-2017). ★Компатибилен Модел : PA-1131-13 MX; AC адаптер за напојување мозок, ТЕКСТ : AC 100-240 V, 1.8 А, 50-60 Hz, ИЗЛЕЗ : наизменична СТРУЈА 220 W 12 V10 A. ★Дел Број : PA-1131-13 MX N15-120 P1 A,PA-1131-12 MX P/N : X943284-004;За употреба во сите Xbox Една S Модел 1681.Работи во сите специјално издание модели. ★ Забелешка : ве молиме забележете оваа точка е на Расклопување делови од оригиналниот уред. (може да се добие малку гребнатини) ако предвид состојбата, ве молиме да не се цел на оваа. ★Замена на вашите стари дел со тоа добро ќе го реши вашиот проблем!Оваа замена е она што се работи за игра лекар во вас!Заштедите пари и да го поправи вашиот систем со замена на дел од оригиналниот еден цена!.Нашата Внатрешна Напојување инсталира во snap!Тоа е директна замена за Xbox ЕДНА S 1681 модел така што да одговараат директно во Xbox ЕДНА S куќиште, и едноставно приклучоци во место.Нема потреба за де-лемење или лемење врска кабли.Само приклучете го 4-pin (molex-стил) напојување кабелот во матичната плоча, ротира за усогласување, и ги стави во место.Reassemble вашиот Xbox ЕДНА S конзола, а ти си сето тоа е направено!.Compatle Модел : .АП-1131-13 MX Внатрешни Напојување одговара на СИТЕ 1681 Xbox ЕДНА S модели.Компатибилен Модел : .PA-1131-13 MX и N15-120 P1 A.Компатибилен Дел Број : .P/N : X943284-004 X943285-005 X943285-004.Пакет се Вклучени : 1x Напојување AC Адаптер како на сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат