• Новак
Zanch Прозорец Багра Алатка Винил Заврши месо тело Заптивка Squeegee Жолта Долга Рачка Микро Squeegee Автомобил Багра Заврши Squeegee Агол Scraper за Авто Прозорец Винил Филм за Зав?

Zanch Прозорец Багра Алатка Винил Заврши месо тело Заптивка Squeegee Жолта Долга Рачка Микро Squeegee Автомобил

DEN 1713.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Апликација】:Жолта долга рачка микро scraper, тенки дизајн го прави полесно да се заврши работата на прозорецот багра, особено за автомобил јаз и други неповолно места.Како На пример : винил филмот е под автомобил прозорец. 【Употребливи Спектар】 : Ова винил squeegee алатка може да се користат како прозорецот багра, автомобил графика decal, винил налепница & decal апликатори, прозорец филмот заврши. 【Издржлив Материјал】 : Направен од врвен квалитет материјал, тоа е доволно издржливи и еко-пријателски.Долготрајни користење на времето. 【Големина】 : 6.8 * 0.6 Инчен (L * W).Боја : Жолта. 【Флексибилни squeegee】 : Пластични squeegee е добра цврстина, флексибилни, способни да се адаптираат на сложените работна средина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60

Лесна Гроздобер Маскирна Диносаурусите во Ретро Зелена 1PC Пред столче Опфаќа Поставување Универзална Одговара

Пакетот вклучува : 1 PC 51.9"(L)x18.8"(W) столче капак.Материјал : Полиестер 92% + spande 8% + најлон; Еден двострано печа�

DEN 599.76