• Новак
20 Husqvarna Водич Бар (HLN 250-80

20 Husqvarna Водич Бар (HLN 250-80

DEN 614.40

Достапност
Достапно за нарачка

20-инчен пила замена пиксели водич бар држи вашиот пила работи ефикасно.Затворена имајќи систем со shims намалува одржување.Карактеристики на еден подолг центар плоча.Вистински оригинална опрема за замена на дел.За мала до средна должност користат за ногата сечење, режење, фарма и сточарство апликации.Кога ќе треба да се добие работа, сакате најдобрите алатки за работа.Тоа значи кога ви треба да го сечете дрва со твоите Husqvarna пила, сакате Husqvarna 16-Инчен HLN-250 Пиксели Пила Бар.Ова 16-инчен тесен kerf пила водич бар е направен за да се справи со тешки woodcutting работни места, од сеча големи стои на дрво за да bucking најавува откако дрвја се на теренот.Ова пила бар карактеристики на 0.325-инчен теренот и 0.50-инчен синџир колосек.Тоа функционира одлично за големи планината пили како што се 345, 350, 351, 353, 445, 450, 346 XP, и другите од Husqvarna.Направена од супериорен челик и имаат епоксидна ламинатни слој за поголема заштита од гребење и отпорност, оваа вистинска фабрика за замена на 16-инчен пиксели пила бар, исто така, има затворена имајќи систем за минимално одржување и подобрување на лесни за ракување.Искуство супериорна сила и неспоредлив перформанс на овој тесен kerf пила лентата и да ја задржите вашиот Husqvarna пили работи колку што работата е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Caydo Печатење на Екран Комплет, Вклучуваат 12.2 x 8.2 инчен Екран Печатење Рамка, Платно Торба, Инкџет Транспарентност

2 инчен x само 11,6 инчен (20.Бидејќи рамката е направена на природата дрво, ве молиме овозможи некои плакети

DEN 263.76