• Новак
Црна Jenn Воздух, Сончева Кертриџ JEA8120ADB

Црна Jenn Воздух, Сончева Кертриџ JEA8120ADB

DEN 7308.00

Достапност
Достапно за нарачка

Крајот Plug-In За Употреба Со Дизајнер Линија Модуларни Електрични Cooktops.Нуди Голем 1,800 W Елемент И Мали 1,200 W Елемент.Гребење И Дамка Отпорни Ceran(R) Стакло-Керамика На Површината.Ултра Брзо-Start(TM) Светли Елементи.Прифаќа Факултативна Готвење Додатоци.НОВИ ОЕМ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Caydo Печатење на Екран Комплет, Вклучуваат 12.2 x 8.2 инчен Екран Печатење Рамка, Платно Торба, Инкџет Транспарентност

2 инчен x само 11,6 инчен (20.Бидејќи рамката е направена на природата дрво, ве молиме овозможи некои плакети

DEN 263.76