• Новак
ZXYA 95% Нови & Оригинални Одговара за Климатизација Одбор Компјутер Одбор KF-27GW/H09 A745012 A73C2871 A744674 Одбор за Контрола клима уред Додатоци

ZXYA 95% Нови & Оригинални Одговара за Климатизација Одбор Компјутер Одбор KF-27GW/H09 A745012 A73C2871 A744674

DEN 2794.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 95% Нови & Оригинални Одговара За Климатизација Одбор Компјутер Одбор KF-27 GW/H09 A745012 A73 C2871 A744674 Одбор за Контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна Гроздобер Маскирна Диносаурусите во Ретро Зелена 1PC Пред столче Опфаќа Поставување Универзална Одговара

Пакетот вклучува : 1 PC 51.9"(L)x18.8"(W) столче капак.Материјал : Полиестер 92% + spande 8% + најлон; Еден двострано печа�

DEN 599.76