• Новак
HCDZ Замена Далечински Управувач за Превозникот N3 Сплит Соба Windows клима уред Сплит Систем

HCDZ Замена Далечински Управувач за Превозникот N3 Сплит Соба Windows клима уред Сплит Систем

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Само целзиусови степени е на располагање.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно. 90 дена гаранција.Лесен за Употреба, Само стави го во свежа батерии , тогаш тоа ќе работат.Она што е во пакет : 1 X далечинска контрола , без батерија и инструкции includedit ќе работат веднаш кога новите батерии вметната●не го оставајте далечинското во исклучително жешка или влажна место.●Не користите нова батерија со стариот.●Не го изложувајте далечински сензор на директна сончева светлина или светлина apparatuses.Правењето на тоа може да предизвика дефект.●Ако не го користите далечинскиот за подолг период на време, отстранете ги батериите за да се избегне можна штета од истекување на батеријата и корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60