• Новак
HCDZ Замена Далечински Управувач за Мицубиши SRK50ZSX-W SRK50ZMA-S SRK50ZSX-WB SRK50ZSX-WT SRK50ZS-W SRK50ZS-WB SRK50ZS-WT SRR50ZM-W Тешки Индустрии Мулти Сплит Систем клима уред

HCDZ Замена Далечински Управувач за Мицубиши SRK50ZSX-W SRK50ZMA-S SRK50ZSX-WB SRK50ZSX-WT SRK50ZS-W SRK50ZS-WB

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Само целзиусови степени е достапна , не може да се користи Целзиусови.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно. 90 дена гаранција.Лесен за Употреба, Само стави го во свежа батерии , тогаш тоа ќе работат.Она што е во пакет : 1 X далечинска контрола , без батерија и инструкции includedit ќе работат веднаш кога новите батерии вметната●не го оставајте далечинското во исклучително жешка или влажна место.●Не користите нова батерија со стариот.●Не го изложувајте далечински сензор на директна сончева светлина или светлина apparatuses.Правењето на тоа може да предизвика дефект.●Ако не го користите далечинскиот за подолг период на време, отстранете ги батериите за да се избегне можна штета од истекување на батеријата и корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна Гроздобер Маскирна Диносаурусите во Ретро Зелена 1PC Пред столче Опфаќа Поставување Универзална Одговара

Пакетот вклучува : 1 PC 51.9"(L)x18.8"(W) столче капак.Материјал : Полиестер 92% + spande 8% + најлон; Еден двострано печа�

DEN 599.76