• Новак
Замена за Далечинска Контрола,клима уред 6711A90032L Далечински Управувач Универзална LCD Контролер

Замена за Далечинска Контрола,клима уред 6711A90032L Далечински Управувач Универзална LCD Контролер

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

6711 A90032 L Далечински Управувач.Опис : Оваа ставка е далечински управувач за клима уред.Таа е идеална опција по оригиналниот далечински контролер е изгубена или оштетена.Има LCD екран за да се направи вашата работа стане едноставен и лесен.Мали и преносливо големина е лесно да се зафат и лошиот да се лизга.Карактеристики : 1. Погоден за клима уред. 2. Лесно да се работи, не за програмирање или поставување е потребно. 3. Преносни големина го прави лесен за контрола и употреба. 4. Доволно емисија далечина и стабилни перформанси се идеален за дома или друга употреба. 5. Ниска потрошувачка на енергија е практична.Спецификации : Моќност : 2 парчиња AAA Батерии (Не се Вклучени) Компатибилен : За клима уред Модел : 6711 A90032 L Компатибилен Модел : 6711a90032s / 6711 A20034 S / 6711 A20035 D / 6711 A20034 E / 6711a90032k / 6711 A90032 N / ktlg01 / 6711 A90031 Y / 6711 A20096 C Боја : Бела Тежина : 66g Големина на : 13.7 * 4.8 * 2.3 cm / 5.4 * 1.9 * 0.9 инчен Тип : Далечински Управувач Функција : Далечински Управувач за клима уред Пакет Вклучува : 1 x Далечински Управувач (2 парчиња кои Бараат AAA Батерии, Не се Вклучени) Забелешки : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесна Гроздобер Маскирна Диносаурусите во Ретро Зелена 1PC Пред столче Опфаќа Поставување Универзална Одговара

Пакетот вклучува : 1 PC 51.9"(L)x18.8"(W) столче капак.Материјал : Полиестер 92% + spande 8% + најлон; Еден двострано печа�

DEN 599.76

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60