• Новак
E-Z ДО Fillable Делукс Тежина Торба Сет од 4, Држи до 45 кг. Секој

E-Z ДО Fillable Делукс Тежина Торба Сет од 4, Држи до 45 кг. Секој

DEN 2448.00

Достапност
Достапно за нарачка

Новиот редизајниран делукс тежина кеси е Најдобар начин да ја заштитите вашата E-Z до размена на Инстант Засолниште крошна на хард-појавија тротоарите.Нови солиден конструкција го прави овој најмногу трајни тежина торба на денот!.Тежина капацитет : 45 кг. #10 тешки патентите за брз и лесен пристап.Rubberized носат рачка за подобрена удобност и тежина дистрибуција.Тешки-должност токи за безбедно да го прикачите на вашиот Засолниште.Абразија отпорни ткаенини за зголемување на издржливост и долговечност.Се препорачува употреба за Засолништа на тврди површини или на отворено. 1 Година целосна Гаранција.Совршено решение за отворено & употреба на тврди површини.Делукс тежина кеси holdup 45 кг. (20.5 kg) на sandpaper торба & прикачите безбедно да Ногата на вашиот засолниште со брзо ослободување Иглички & тешки-должност тока нерѓосувачки прилог ремени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60