• Новак
WGL 2 Пакет 6FT HD Компонента РКА AV Видео-Аудио Кабел Кабелот за Sony Playstation 2 3 PS3, PS2

WGL 2 Пакет 6FT HD Компонента РКА AV Видео-Аудио Кабел Кабелот за Sony Playstation 2 3 PS3, PS2

DEN 801.60

Достапност
Достапно за нарачка

➤HD AV Component Video-Аудио Кабел е идеален за поврзување PS2 и PS3 конзоли за модерната HD телевизии. ➤Кабли поддршка PS2 излез до 1080i во поддржани наслови PS3 излез до 1080p за поддржаните игри. ➤ Конектор : За Sony PS3 AV Приклучок за да Компонента Y/Pr/Pb, L-канал, R-канал (Машки). ➤Ултра дебели и флексибилни ПВЦ јакна со боја кодирани конектори помогне да се поедностави инсталација. ➤Пакување вклучени : 2 x HD av component video-аудио кабел за PS3 и PS2. Опис : Оваа компонента се кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук за Sony за Play Station 3 ( за PS3 ) гејминг системи.Поврзување на вашиот HDTV (High-Definition TV) или EDTV (Enhanced-Definition TV) и да уживаат во повеќето одлична графика достапни од вашиот за Sony за PS3 преку 480p резолуција.AV Кабел Тип : Аудио / Видео Кабел.Кабел Должина : 180 cm / 6 FT.Забелешка : ве Молиме да се прилагоди на ТВ поставување на "Компонента Видео Влезот" на поставување на страница, ако е потребно.Answer : ___________________________ Note : Не се компатибилни со PS / PS1 / PSone / PS еден.Пакување се вклучени : 2 x HD av component video-аудио кабел за PS3 и PS2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат