• Новак
Niegamey Тастатурата A-B D-pad Почнете да Одберете Копчиња Проводници Гумени Влошки Копчето Проводници Влошки за Момче Однапред GBA (Црна)

Niegamey Тастатурата A-B D-pad Почнете да Одберете Копчиња Проводници Гумени Влошки Копчето Проводници Влошки

DEN 1095.84

Достапност
Достапно за нарачка

Проводен Влошки за Момче Однапред GBA.Пакет содржи : 1 собата на копчиња проводници влошки.Совршена Замена за вашиот оштетен или неисправни проводници влошки.Ве молиме споредете на слика и опис внимателно.Бидете сигурни дека ќе го добиете она што ви треба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат