• Новак
Aexit 9/16 x Електрична опрема 5/16 x 1/5 Електричен Мотор Јаглерод Четки Пар

Aexit 9/16 x Електрична опрема 5/16 x 1/5 Електричен Мотор Јаглерод Четки Пар

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Моторни Јаглерод Четка;Фитнес : Општ Електричен Мотор.Јаглерод Големина на Четката : 9/16" x 5/16" x 1/5" (L * W * H).Вкупната Должина(Приближно) : 4.2 cm/1.7".Нето Тежина : 2.5 g.Пакет Содржина : - 2 x Моторни Јаглерод Четка.На јаглерод четки се добра замена за скршени оние на вашиот мотор.Тие може да се врати мотор е електричното кочење.За електричен мотор или генератор на функцијата, на калеми на роторот мора да биде поврзан за да се заврши на електрични кола.0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат