• Новак
SATINIOR 8 Парчиња Африкански Лицето Маска Bandanas Boho Вратот Gaiter Balaclava Глава Заврши Шамија за Жените, Multicoloured, Медиум

SATINIOR 8 Парчиња Африкански Лицето Маска Bandanas Boho Вратот Gaiter Balaclava Глава Заврши Шамија за Жените,

DEN 1012.80

Достапност
Достапно за нарачка

Кул дизајн со мулти-функционална употреба : овие мултифункционален bandanas со различни шик модели дизајн ќе направи да изгледате специфичен и кул, што е уште поважно, нашата bandanas имаат повеќе од 13 различни фустан начини, може да се носи како вратот gaiter, глава заврши, се соочуваат со шамија, balaclava, лицето маска, beanie, sweatband или шамија bandana и така натаму.Применливи прилики : Нашата мека дише лицето се покрива со влага wicking ткаенина може да ви помогне да бидете кул и свежо во жешките летни денови, во исто време, го заштити вашето лице од добивање изгорени од сонцето, против ветер и прашина.45 инчен широк, кој е лесен и доволно мали во големина, лесно да се собере и да се стави во сите видови на вашите торби и дури и џеб, погодно за да го носите.Она што е уште поважно, нашата bandanas имаат повеќе од 13 различни фустан начини.Брзо-за сушење ткаенини : нашата магија headband лице опфаќа се направени на квалитетот на полиестер ткаенини, што може да го апсорбира потта и сува брзо, меки, лесни и дише да се носат, заштита на твоето лице и во сите видови на активности на отворено, без било непријатно чувство.Ве молиме да бидат сигурни да се купат.Лесен и пренослив : секој заштита од сонце вратот gaiter цевка мерки за прибл.45 инчен Пакетот вклучува : 8 x Мултифункционален bandana вратот gaiters Известување : Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.Спецификации : Количина : 8 парчиња Материјал : полиестер микрофибер Големина : 48 x 24 cm/ 18.9 инчи долго и 24 см/ 9.Тоа е разумно и нормално да имаат малку промена во боја под состојба на силна истегнување, што не влијае на користењето. 8 Парчиња Африкански лицето маска bandanas boho вратот gaiter balaclava глава заврши шамија за жените Мулти-функционална употреба : Овие мултифункционален bandanas со различни шик модели дизајн ќе направи да изгледате специфичен и кул.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат