• Новак
Викинг Електроника К-600F Ноќ Бел Над paging (пејџер) Адаптер

Викинг Електроника К-600F Ноќ Бел Над paging (пејџер) Адаптер

DEN 1878.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ К-600 F елиминира инсталацијата на повеќе ѕвона, релеи, и моќ.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ К-600 F елиминира инсталацијата на повеќе ѕвона, релеи, и снабдувањето со електрична енергија, каде ноќ ѕвона, повишен тон, или за итни случаи на ѕвонење се потребни.К-600 F обезбедува постоечки paging (пејџер) засилувач со пријатен електронски warble тон секој пат кога тоа добива прстен напон од аналогни PABX/KSU проширување.К-600 F не бара надворешно напојување и обезбедува лебди 600 ohm аудио излез.Paging (пејџер) Во и Надвор терминали се предвидени за да се овозможи автоматско префрлување помеѓу paging (пејџер) и warble аудио кога се користи со постоечки paging (пејџер) инсталација.Сет од Н. К. / Н. В. реле контакти, под услов да се префрлат во cadence со прстен сигнал.Јачината на ѕвонење и контроли исто така се обезбедени.Примена/Користење : Терминал Примена/Користење : за Напојување Примена/Користење : Реле Примена/Користење : Терминал Примена/Користење : Реле Тип на Производ : paging (пејџер) Адаптер Тип на Производ : paging (пејџер) Адаптер Производителот Дел Број : К-600 F Производителот : Викинг Електроника, Inc Производ Модел : К-600 F Име на Производ : НОЌ БЕЛ НАД paging (пејџер) АДАПТЕР Бренд Име : Викинг Електроника Бренд Име : Викинг Електроника.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60