• Новак
Скулптура Статуа Колекционерски Фигурини Нордиските Минималистички Пингвин Десктоп Декорација Дневна Соба Креативна Декорација Додатоци Модерна Занаети Дескто

Скулптура Статуа Колекционерски Фигурини Нордиските Минималистички Пингвин Десктоп Декорација Дневна Соба Креативна

DEN 1180.80

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен додаток на вашата фарма, полици, дневна соба, трпезарија, спална соба, постелнина, tabletop центар, камин, кабинети и табели. 1 : кристално база е направен од кристално стакло, која е мазна на допир, јасен, светол, чисти и транспарентен. 2 : Симпатична пингвин форма, едноставен, но не и монотоно, едноставна три-димензионални база, стабилна десктоп поставеност. 3 : Исклучителна детали направи жива статуа дојде! (Поради снимање и колор корекција, производот може да имаат мало боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ). 4 : скулптурите се сите рака-наѓ и внимателно рака-насликани, со бескомпромисен внимание на детали.Совршен подарок за секоја прилика.На Денот на Мајката,Роденден,Свадба, Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Вљубените, како подарок за housewarming.Име : Десктоп Decoration Material : кристал + цинк alloy Specification : A / 3.5 инчи * 5.5 инчи * 7.0 inches B / 3.5 инчи * 3.5 инчи * 7.8 inches C / 3.5 инчи * 2.3 инчи * 5.1 inches Weight : Големи : 0.95 kg; Средно : 0.95 kg; Мал : 0.8 kg Quickly : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молам прости ми.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации за да ви обезбедиме подобри производи и услуги.

Спецификацијата

A / 3.5 inches * 5.5 inches * 7.0 inches :
B / 3.5 inches * 3.5 inches * 7.8 inches :
C / 3.5 inches * 2.3 inches * 5.1 inches :
Weight:
Large
Quickly:
1. Please check the color and size before buying. :
2. Product photos do not include products other than products. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color differences, please forgive me. :
4. The above data is for reference only, the size is manually measured, the error is 1-3 cm, please allow it, thank you. :
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve this problem as soon as possible. :
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services. :

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60