• Новак
Сега Господар Систем за Контрола на Подлога Контролер Gamepad Ретро Модел 3020 SMS

Сега Господар Систем за Контрола на Подлога Контролер Gamepad Ретро Модел 3020 SMS

DEN 1095.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за Сега Господар Систем системи за употреба со (2) копче за игри како замена за оригиналниот модел 3020. ПРОЧИТАЈТЕ повеќе опис на под - сопствени дизајниран со сосема нова кола.Поудобно од оригиналните ОЕМ контролори и доаѓа со 10 нога кабелот.Совршен за на ретро видео игра плеер и колектор.Професионално дизајнирана рачно изработени контролер / контрола на подлога која е специјално дизајниран за работа со господарот Сега Системот конзола.Работи на Atari 2600 / Retron 77 премногу.Овозможува нов начин да се доживее ретро игри на оригиналниот конзоли.Дизајниран со СОСЕМА НОВА Кола (Пхб) со ЗЛАТО проводници контакти за подолг живот и заштита од корозија.Нови 10 ft кабел.Овој контролер е директна замена за Сега Господар Систем Конзоли.На копчето Start се движи право и Изберете го копчето движи лево - навистина само за игри кои користат право и лево насока да изберете од менито - НЕ ПАУЗА MODDED КОНТРОЛЕР.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Скулптура Статуа Колекционерски Фигурини Нордиските Минималистички Пингвин Десктоп Декорација Дневна Соба Креативна

Совршен додаток на вашата фарма, полици, дневна соба, трпезарија, спална соба, постелнина, tabletop центар, к�

DEN 1180.80

Заштита Нето Деца Безбедност Качување Пребивање Скалило Балкон Безбедно Јаже Нето Заштита на Растенијата Нето

Слика опис : заштита нето се зема во вид.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете н

DEN 1029.60