• Новак
Контролор Зафат за Oculus Потрагата 2 Црна

Контролор Зафат за Oculus Потрагата 2 Црна

DEN 1339.20

Достапност
Достапно за нарачка

Рака ви овозможува да направите било движење сакате без оставање на вашиот контролори.Текстура дизајн за подобар стисок.Контролорот Зафат совршено направени за вашиот Oculus Потрагата 2 контролер.Бесплатни копии на вашите раце!Нашиот Контролер Контрола им овозможува на вашиот контролори за да приложите до вашите раце, дури и ако се прости, за други движења.Направени на одделение силиконски, не-лизгава, кожата-пријателски материјал, и може да се чистат лесно.Текстура дизајн го прави на Контролорот Зафат користи и се чувствува подобро.На лента ви овозможува да се направи било движење сакате без оставање на вашиот контролори.Заштитете го вашиот Oculus Потрагата 2 контролер од било гребнатини, пот и маснотии.Комплет вклучува : Еден пар на Контролорот Зафат, 2x Thumbstick Покрие Достапен во Црна и Бела боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат