• Новак
AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia X - Боите на Есента

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Sony Xperia X - Боите

DEN 352.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнер Случај за Sony Xperia X е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Sony Xperia X. Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Sony Xperia X е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Sony Xperia X Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Sony Xperia X Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Sony Xperia X додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Sony Xperia X со Дизајнер Случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Скулптура Статуа Колекционерски Фигурини Нордиските Минималистички Пингвин Десктоп Декорација Дневна Соба Креативна

Совршен додаток на вашата фарма, полици, дневна соба, трпезарија, спална соба, постелнина, tabletop центар, к�

DEN 1180.80