• Новак
Baoblaze Внатрешна клима уред Маска, Прозорец Единица Маска, 210D Polyster Ткаенини Анти-Прашина Анти- ' Рѓа, Двојна Изолација Опремени Еластична за Затворен Прозорец AC - 43.5x35.5

Baoblaze Внатрешна клима уред Маска, Прозорец Единица Маска, 210D Polyster Ткаенини Анти-Прашина Анти- ' Рѓа,

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

AC Покрие Карактеристики : Помогне да се зачува енергија во зима, со блокирање на ладно нацрти од внесување на дом, додека одржување на вашиот дом се ослободи од нечистотијата.Добро направени : Направен од 210 D памук полиестер, перат дизајн и издржливи.Лесен за Инсталација : Еластична работ дозволи за тесна и обичај се вклопуваат.Не се потребни алатки.Совршено Опремени AC на Корица : Вклопуваат во текот на врвот, дното, и страни на стандардниот прозорец единици помагање на продолжување на животниот век на прозорецот единици.Нашите обезбеди 4 Видови Големина за вашиот избор, Pls мерка вашиот клима уред големина пред да го купат тоа.Опис : - AC Покрие Карактеристики : Помогне да се зачува енергија во зима, со блокирање на ладно нацрти од внесување на дом, додека одржување на вашиот дом се ослободи од нечистотијата. - Добро направени : Направен од 210 D памук полиестер, перат дизајн и издржливи. - Лесен за Инсталација : Еластична работ дозволи за тесна и обичај се вклопуваат.Не се потребни алатки. - Совршено Опремени AC на Корица : Вклопуваат во текот на врвот, дното, и страни на стандардниот прозорец единици помагање на продолжување на животниот век на прозорецот единици. - Нашите обезбеди 4 Видови Големина за вашиот избор, Pls мерка вашиот клима уред големина пред да го купат тоа.Спецификација : - Материјал : 210 D Polyster Ткаенини и Cotton Package Вклучува : 1 Парче клима уред Cover Note : дозволете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

- Material:
210D Polyster Fabrics and Cotton
Package Includes:
1 Piece Air Conditioner Cover :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат