• Новак
Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Случај, Fitbit Обратно 2 Екран Заштитник, NAHAI 6 Пакети Ултра Солиден Покрие Позлатен Случај Нула-се Спротивстави на Сите Околу Заштитна Дод

Компатибилен со Fitbit Обратно 2 Случај, Fitbit Обратно 2 Екран Заштитник, NAHAI 6 Пакети Ултра Солиден Покрие

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моден Дизајн : Дизајнот за Fitbit Обратно 2 Smartwatch, висока qulity TPU случај вграден екран заштитник,капак на се види на екранот и свиткани рабови, 360 степени целосна заштита за вашиот Fitbit Обратно 2 види.Лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори и Fitbit Обратно 2 карактеристики.Прецизни cutouts, директно на полнење и размена на бендот, и треба да се отстрани случај.Оваа компатибилен Fitbit Обратно 2 Smart се Види и во случај да има пристап токму на копчето, кое ќе обезбеди бесплатно и удобно искуство во користење на часовникот.Шок-доказ, како и да се Загрози-отпорни, за одбрана против случајно удари и судири; Целосна рамка за Заштита заштитете го вашиот види од гребнатини и капки; Уживајте во вашиот вежба без да се грижиш за пот израстоци по тренингот.Ако било кој квалитет на проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС без двоумење и ќе реши за вас во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : Само погодна за Fitbit Обратно 2 Smart Watch.Висок квалитет позлатен случај за Fitbit Обратно 2 Smart Watch, го прави вашиот види изгледа повеќе high-end и издржливи, Мулти боја за да изберете.Многу лесно да се стави на и полетување.Безбедност : Трајни и флексибилни мека TPU материјал опфаќа вашиот Fitbit Обратно 2 страна и рабовите совршено.Сјајна, шок-доказ, како и да се загрози-отпорни, не само заштита на вашиот види, додека зачувување на најдобри стакло допир, но нешто околу вас додека работат, дво-насочно заштита.Не грижи за пот израстоци по тренингот.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку внесување на вашата цел и кликнете 'се јавите на продавачот' иако е-пошта, NAHAI услуга тим секогаш ќе биде тука за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат