• Новак
Бебе очила за сонце, Гума Рамка Младата & Деца очила за сонце Возраст 0-3 Години, UV Заштита

Бебе очила за сонце, Гума Рамка Младата & Деца очила за сонце Возраст 0-3 Години, UV Заштита

DEN 205.20

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пластична рамка.Пластични леќи.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 34 милиметри. 100% UV ЗАШТИТА : Заштита на вашиот малку еден чувствителни очи.Овие симпатична бебе & деца-големина на сонцето нијанси се обезбеди 100% UV заштита & намалување на отсјај, така што бебето може да се фокусира на забава, и така може да ви!.ПУШЕЛЕ ЛЕЌИ : Овие слатки & стилски пушеле објективи се наменети да ги заштити од штетните зраци, да се намали на сјајот & овозможи објекти за да се појави посветла & појасно за побезбедно игра и замор на очите за превенција.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Овие очила за сонце се специјално прилагодени за да ги собере бебиња, години и на децата помеѓу 0-6 месец, 6-12 месец, 12-24 месец преку Возраст од 3 години, така што тие ќе седат безбедно & удобно на нивните мали глави & нема да падне.Широк ИЗБОР : Со толку многу симпатична очила за сонце за да изберете од, сте сигурни да се најде совршениот пар за да го собере вашето бебе е личност & гардероба.Меша и натпревар бои за да одговараат на секој облека & секоја прилика.ПОЈАВУВАЊЕ на ТОРБИЧКА : Секој пар на нашите Revo Бебе очила за сонце доаѓа со трајни торбичка за да се задржи вашиот нов очила безбедно и нула бесплатно во движење.Бојата одговара на рамки и карактеристики симпатична писе лице дизајн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Caydo Печатење на Екран Комплет, Вклучуваат 12.2 x 8.2 инчен Екран Печатење Рамка, Платно Торба, Инкџет Транспарентност

2 инчен x само 11,6 инчен (20.Бидејќи рамката е направена на природата дрво, ве молиме овозможи некои плакети

DEN 263.76