• Новак
20pcs 1:100 Вештачко Дрво Модели Мини Модел Дрвја Минијатурни Растенијата Светло Зелена Симулација на Дрво

20pcs 1:100 Вештачко Дрво Модели Мини Модел Дрвја Минијатурни Растенијата Светло Зелена Симулација на Дрво

DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

ОРКЕСТАРОТ : Тоа е прекрасен украс за домот, биро, дневна соба, кујна, итн.БОЈА : Светло зелена.Материјал : Пластика.Скала : 1 : 100. ФУНКЦИЈА : Совршен за подобрување на изгледот на вашиот модел пејзаж со еден допир на зеленило.ПОДАРОК ИДЕЈА : Може да биде подарок за вашите пријатели, colleages, соученици.Модел Железничката Сценографијата, Архитектура Дрвја, Хо УПОТРЕБА : Скала Дрвја, Diorama Модели.ГОЛЕМИНА : околу. 3.5 cm ; Width : 4.5 cm.Спецификација : Форма : Како што е прикажано.Боја : Светло зелена.Пакет се вклучени : .Главен Материјал : Пластика.20*Мини Дрво Модел.Објектот Големина : Прибл.(L)3.5 cm.Бруто Тежина : Околу.14g.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.18.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including20 Pcs Модел Дрвја.

Спецификацијата

Shape:
As shown.
Color:
Light green.
Package included:
.
Main Material:
Plastic.
20*Mini Tree Model. :
Item Size:
Approx.(L)3.5cm.
Gross Weight:
Approx.14g.
1.1 inch=2.45cm/1cm0.393inch :
2.Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
18.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Including :
20Pcs Model Trees :

Со стоката дадена додека купуваат

Caydo Печатење на Екран Комплет, Вклучуваат 12.2 x 8.2 инчен Екран Печатење Рамка, Платно Торба, Инкџет Транспарентност

2 инчен x само 11,6 инчен (20.Бидејќи рамката е направена на природата дрво, ве молиме овозможи некои плакети

DEN 263.76