• Новак
Практична Трајни Табела Saw Мерач на Длабочина, Професионални Рутер Табела Мерач на Длабочина, Сина Боја Табела Saw Висина Колосек, за Мерење Алатка Мерка Мерач

Практична Трајни Табела Saw Мерач на Длабочина, Професионални Рутер Табела Мерач на Длабочина, Сина Боја Табела

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизно поставени на висина и длабочина на рутер, со исклучително висока точност и прецизност.Ќе добиете едноставни и точна длабочина корекција и да го достигне означување во секое време.Направени од издржлив алуминиум со гравирање ознаки.Длабочината мерач ви дава флексибилност да точно да го поставите најдобро длабочина или висина на рутерот малку.Одличен квалитет и трајност - погоден за дрво - цврст алуминиум означување - висока прецизност.Функција : 1. Прецизно поставени на висина и длабочина на рутер, со исклучително висока точност и прецизност.2. Одличен квалитет и трајност - погоден за дрво - цврст алуминиум означување - висока прецизност.3. Ќе добиете едноставни и точна длабочина корекција и да го достигне означување во секое време.4. Длабочината мерач ви дава флексибилност да точно да го поставите најдобро длабочина или висина на рутерот малку.5. Направени од издржлив алуминиум со гравирање ознаки.Спецификација : Предмет Тип : Табела Saw Длабочина Gauge Material : Алуминиум Alloy Depth Мерење Спектар : 1/8inch - 9/16inch, 5/8inch - 1inch Thickness : Прибл 3mm Package Листа : 1 x Длабочина Колосек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат