• Новак
INSIZE 1141-150A Електронски Длабочина Gage, 0-6/0-150mm

INSIZE 1141-150A Електронски Длабочина Gage, 0-6/0-150mm

DEN 1956.96

Достапност
Достапно за нарачка

Резолуција : . 0005"/0. 01mm.Копчиња : /исклучување, нула, инчи/милиметри.Автоматско исклучување, се движат на дигитални единица за да го вклучите моќ.Батеријата CR2032, податоци за излез.Изработени од нерѓосувачки челик.Опционални додатоци : податоци за излез на кабел (7305-SPC2 A, 7302-SPC5 A).Електронски длабочина gage (стандарден модел), 0-6"/0-150mm.Обезбедени со лесно да се отвори случај, една рака операција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Практична Трајни Табела Saw Мерач на Длабочина, Професионални Рутер Табела Мерач на Длабочина, Сина Боја Табела

Прецизно поставени на висина и длабочина на рутер, со исклучително висока точност и прецизност.Ќе добие

DEN 2160.00