• Новак
Mitutoyo 129-132, 0 - 6 X .001 Длабочина Микрометар, 4 База

Mitutoyo 129-132, 0 - 6 X .001 Длабочина Микрометар, 4 База

DEN 4523.04

Достапност
Достапно за нарачка

Заменлив прачки со lapped мерење лица.Мерни прачки се прилагодливи за да се компензира за носење.Сатенски хром финиш.Ratchet запре.Род Количина : 6. Доставени во опремени пластични случај.Големина : 4 инчи База | Дел Број : 129-132.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Практична Трајни Табела Saw Мерач на Длабочина, Професионални Рутер Табела Мерач на Длабочина, Сина Боја Табела

Прецизно поставени на висина и длабочина на рутер, со исклучително висока точност и прецизност.Ќе добие

DEN 2160.00