• Новак
LINDY 6012 Стерео Слушалки

LINDY 6012 Стерео Слушалки

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

Овие уредни малку стерео слушалки обезбеди навистина убаво квалитет на звукот во многу прифатлива цена.Се снабдува со 6.3 mm стерео приклучок адаптер.На лесен дизајн, исто така, вклучува една прилагодливи headband со удобно пена уво влошки и отстранлив обоени опфаќа за дополнителна допир на стил.Стерео Слушалки.Овие уредни малку стерео слушалки обезбеди навистина убаво квалитет на звукот во многу прифатлива цена.Со еден умен виткање механизам за преносливост и чување на податоци, тие се идеални за употреба со преносни радија, рачни игри системи и DVD/CD & MP3 плеери.На лесен дизајн, исто така, вклучува една прилагодливи headband со удобно пена уво влошки и отстранлив обоени опфаќа за дополнителна допир на стил! - За употреба со радија, CD-плеери, MP3 плеери, компјутери и сл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат