• Новак
Џет-Tech 155776 07-2326#40229 Мозоци Пумпа

Џет-Tech 155776 07-232640229 Мозоци Пумпа

DEN 4376.16

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Машина За Миење Садови.Објектот Пакет Димензии : 16.002 cm L X 16.764 cm W X 19.812 см Х Точка Пакет Тежина : 1.588 кг.Земја На Потекло : Италија.Џет-Tech 07-2326 #40229 мозоци пумпа.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) дел и е дизајниран за да се обезбеди сигурност и безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат