• Новак
Американската Јадење Услуга 099-4502 Вратата Cut-Off Прекинувач, 9 Висината, 6 Ширина, 5 Должина

Американската Јадење Услуга 099-4502 Вратата Cut-Off Прекинувач, 9 Висината, 6 Ширина, 5 Должина

DEN 3278.40

Достапност
Достапно за нарачка

пакет висина : 14.8 cm.пакет должина : 3.2 cm.пакет ширина : 6.5 см.Тип на производ : машина за миење САДОВИ.Американската Јадење Услуга 099-4502 Вратата Cut-Off Switch Американски Јадење Услуга е проширена линија на висок квалитет на опрема за перење опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат