• Новак
Кампусот Слики NCAA Вирџинија 15.5 x 13.5 Инчи Злато Врежана Диплома Рамка со 5 x 7 Инчи Портрет

Кампусот Слики NCAA Вирџинија 15.5 x 13.5 Инчи Злато Врежана Диплома Рамка со 5 x 7 Инчи Портрет

DEN 2484.24

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Рамка се вклопува во 15. 5w x 13. 5h диплома.Ве молиме да не контактирате доколку ви треба различна големина.Официјално лиценцирани Колегиум производ.Го прави одличен подарок за секоја тековна дипломирани и алумни.Мат одбор и планината одбори се музеј-квалитет за да помогне да се зачува и заштити вашата диплома.Обичај не-жица за монтажа хардвер е вклучена за да безбедно се откажам вашиот рамка совршено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат