• Новак
X-DREE СС-12D00G3 2.54 mm Теренот 3 Терминал SPDT Слајд DIP Прекинувач Директно Тип 38pcs(СС-12D00G3 2.54 mm Теренот 3 Терминал SPDT Interruptor НАТОПИ deslizante Tipo recto 38pcs

X-DREE СС-12D00G3 2.54 mm Теренот 3 Терминал SPDT Слајд DIP Прекинувач Директно Тип 38pcs(СС-12D00G3 2.54 mm

DEN 176.64

Достапност
Достапно за нарачка

12 Inch Terminal Теренот : 2.5 50 ν DCstructura fácil, мини терминал 3, posición вертикална de 1 поло 2, accionador де perilla deslizante Ampliamente utilizado став controlar ел funcionamiento де muchos proyectos electrónicos де pequeña potencia, incluidos otros controles де volumen став аудио и видео, controles де atenuación став, итн. Тип : 1 Поле 2 се Фрли; Контакт Тип : SPDT; Терминал Количина : 3.06 Инчен x 0.15 Инчен x 0.5 A 50 V ВАШИНГТОН.Карактеристики : Лесен Структура, Мини Тело, 3 Терминал, Вертикална Рачка, 1 Поле 2 Позиција, Лизгачки Knob Actuator. Работна Сила : 0.Широко се користи за контрола на работата на многу мала моќ електронски проекти, вклучувајќи ги, јачина на звук и други контроли за аудио, видео, dimmer контроли за светла.Пакет Содржина : 38pcs x Излизгајте го Прекинувачот; Модел : СС-12 D00 G3. (Ampliamente utilizado став controlar ел funcionamiento де muchos proyectos electrónicos де pequeña potencia, incluidos otros controles де volumen став аудио и видео, controles де atenuación став, итн.33 Инчен x 0.14 Инчен x 0.Лесно Структура, Мини Тело, 3 Терминал, Вертикална Рачка, 1 Поле 2 Позиција, Лизгачки Knob Actuator(structura fácil, мини терминал 3, posición вертикална de 1 поло 2, accionador де perilla deslizante.0 Specifiation : Пакет Содржина : 38pcs x Слајд Switch Material : Пластика, Електрични Parts Main Боја : Кафена, Сребро Tone Net Тежина : 10g Model : СС-12 D00 G3 Type : 1 Поле 2 Throw Contact Тип : SPDTTerminal Количина : 3 Working Моќ : 0.35 Инчен x 0.28 Инчен(L*W*H) Knob Големина : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат