• Новак
vancasso, Ѕвездена Вечера Поставите Гроздобер Изглед Керамички Зелена 36 Парчиња Stoneware Вечера во Собата со 11 инчен Вечера Плочи, 8 инчен Десерт Плочи и 7 инчен Чинии, Услу?

vancasso, Ѕвездена Вечера Поставите Гроздобер Изглед Керамички Зелена 36 Парчиња Stoneware Вечера во Собата

DEN 6719.28

Достапност
Достапно за нарачка

► СРЦЕ-ЗАТОПЛУВАЊЕ ГАРАНЦИЈА и СЕРВИС : Да се покаже нашата доверба за пакетот за голема големина порцелански dinnerware сет, ние сме посветени да ви даде надоместок или слободни замена, ако сте примиле оштетени или неисправни објект.Extrem елеганција и издржливост се направи оваа dinnerware мора да се има во секое домаќинство. ► БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ & РАЗНОВРСНА - Отказ на висока температура, нашите порцелански суши поставени се безбедни во рерна, ладилник, машина за миење на садови и микробранова печка.Extrem елеганција и издржливост се направи оваа dinnerware мора да се има во секое домаќинство.Посебна боја глазура се судира со бои до крајност во доменот на изработка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат