• Новак
CYHO Чинијата, Преносни,Носат-Отпорни, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Тестенини Куќа;Кантина;Готвење, 163x103x18(MM), Шарени, 6 Парчиња Dinnerware Serveware Табела Tabletop Кујнски Са

CYHO Чинијата, Преносни,Носат-Отпорни, Додаток за Полнење На Училиште, Дом;Тестенини Куќа;Кантина;Готвење,

DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

Поотпорни на паѓање за задебелена материјал.Отпорни на голема температура и heatable.Лесно да се чисти.Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Тоа е удобно да се чувствуваат.Применливи Прилики : на Училиште;ученичкиот Дом;Тестенини Куќа;Кантина;Готвење;Готвење;Торта Продавница;Вила;Печење Место;апарати за Домаќинство Боја : Шарени Материјали : Меламнин Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 420(G) Должина : 163(MM) Ширина : 103(MM) Висина : 18(MM) Пакет се Вклучени : 6 парчиња Dinnerware Serveware Табела Tabletop Кујнски садови Карактеристики : Поотпорни на паѓање за задебелена материјал.Отпорни на голема температура и heatable.Лесно да се чисти.Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Тоа е удобно да се чувствуваат.Долго-услови услуга живот.Храна-одделение за контакт материјали за хигиена и безбедност.Нежна и мазна.Без мирис, без восок, без масло.Тоа може да се користи за чување на различни видови на храна без да влијаат на чувството на вкус.Напомени : не го стави на високо место за да се избегнат повреди.За доброто на вашата фигура, ве молиме промени јадења редовно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат