• Новак
порцелански 8 инчен круг вечера плочи поставени на 4 служат плочи сина. dinnerware поставува Кујната Објекти сад постави вечера плочи стан essentials плоча поставете го поста

порцелански 8 инчен круг вечера плочи поставени на 4 служат плочи сина. dinnerware поставува Кујната Објекти

DEN 976.80

Достапност
Достапно за нарачка

основи за нов дом салата сад dinnerware сет за јадење се поставува дневна сет супа сад нов дом суштински елементи денот на благодарноста dinnerware поставува сад во собата плочи поставени божиќ плочи dinnerware сетови.оваа вечера плочи се даде совршен за вашите пријатели и за вашето семејство.божиќ dinnerware поставите јадења поставени божиќ јадења dinnerware поставува вечера поставите поставува за дома денот на благодарноста јадења.Направи вашата јадење постигне елегантен изглед за вашите пријатели и гости.чинии и чаши поставите салата плочи нов стан essentials вклучена плоча се поставува farmhouse јадења салата сад во собата.Сет е, исто така, микробранова печка и замрзнувач .прв стан мора да haves плочи плоча и сад поставува ноќта на вештерките dinnerware кујнски апарати стан ware чаши и чинии селски.dinnerware поставите почетниот плоча падне dinnerware чинии и чаши dishware поставува farmhouse dinnerware farmhouse dinnerware поставува јадења ноќта на вештерките служи вечера плоча поставена лесни dinnerware сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат