• Новак
Уверение Меѓународни Жетвата Собири 16pc Dinnerware Сет, Услуга за 4, Multicolor

Уверение Меѓународни Жетвата Собири 16pc Dinnerware Сет, Услуга за 4, Multicolor

DEN 4415.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува : Четири Секој : 11" Вечера Плочи, 9" Салата/Десерт Плочи,14 оз.Чаши & 5.25" Сладолед/Десерт Чаши.Направени Од Издржлив Грнчарија.Совршен за Забавни или Секојдневна Употреба.Машина за миење садови & Микробранова Безбедно за Загревањето Само.Поставете убава денот на Благодарноста табела со Уверение International, "Жетвата Собири" керамички dinnerware и serveware колекција.Дизајниран од страна на Сузан Winget со богато обоени pheasants и тикви врамени со длабоко теал граници , оваа колекција вклучува единствена бела и теал 3-d тиква додатоци како што се супа tureen со ladle, сок брод, послужавник, покриени супа сад и S&P поставени за да им служи на вашето семејство и на одмор на гостите во стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат