• Новак
Feminique Силикони на Градите Форми на Силиконски Гел Градник Влошки Внесува Градите Подобрувач Биста им Помогнам Влошки Расцеп-Зајакнување на Соочи Чаши Костим за ка?

Feminique Силикони на Градите Форми на Силиконски Гел Градник Влошки Внесува Градите Подобрувач Биста им Помогнам

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра-реални градите форми : Добие градите подобрување во еден момент со силикони на градите форми.Слој од полиуретан го опкружува силикони могила, дозволувајќи им на нашите лажни гради да се движат, се чувствуваат, и изгледаат како вистински гради.Брадавица форма додава на природен изглед : Нашата протетски гради се единствени во тоа што тие се карактеризираат брадавица за додаде реализам, особено ако уживате во случува braless.Издржливи и Обновливи : Нашата силикони градник инсерти се трајни, перат и еднократно.Тие може да се користи секојдневно за сите прилики, како што секојдневниот живот, свадба, ќе базени, плажа, забава.Обновливи и лесно да се чисти : Едноставно исплакнете ја со благ сапун по секоја употреба и градите форми ќе ви трае со години да дојде.Медицински-одделение силиконски : Градите форми се противалергиски и функција форма-фитинг малку конкавна назад.Без разлика дали сакате да се носат спортски градници, push-up градници, или нешто помеѓу, високо-квалитетни материјали и внимателен дизајн add to непобедлива удобност.Материјал : Градник влошки се направени од медицински одделение силиконски со висок квалитет, која е безбедна, трајни, удобно, перат и reusable Occasion : Mastectomy, секојдневниот живот, свадба, ќе базени, плажа, забава.вашиот фустани, тренингот облека, опремени кошули, бикини.Вие веднаш ќе се види разликата во вашиот градник големина и убаво природни расцеп.Голем сонот за да се зголеми полна големина.Protection Don не текот притиснете на градите форми.Исчистете ја со благ сапун еднаш неделно и исушете го со крпа и благо секој ден.Да се избегне изложување на сонце или висока температура.Чувајте го во кутии или кеси кога не се користи.Се држат настрана од работите со остар точки, како што се ножици, игли, остри нокти и др.Package1 пар силикони на градите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JuZi Продавница Силикони Градник Инсерти, Гел Ракот на Подлоги за Подобрување Додадете 1-2 Чаши, Градник Внесува

КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Безбеден за вашето тело!!!Градник влошки се направени од медицински одде�

DEN 1917.60