• Новак
JO MALONE ЛОНДОН Црвено Рози' Мирис Опкружувачки Diffuser 165ml.

JO MALONE ЛОНДОН Црвено Рози' Мирис Опкружувачки Diffuser 165ml.

DEN 2592.00

Достапност
Достапно за нарачка

JO MALONE ЛОНДОН Црвени Рози, Мирис Опкружувачки Diffuser 165ml.Пополнете воздухот со светла излив на свежо исечена рози.На сладострасна комбинација на исклучителна рози, со навестување на светла лимон.Белешки : Лимон, црвени рози спогодба, саќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Rosvola Дрво Жито Овлажнител, Тивко Автоматско Исклучување Декоративни Шупливи Дизајн Спиење Помош ДОВЕДЕ Ароматерапијата

Далечински управувач : Овој производ е опремен со далечински управувач, кој може да се контролира со дал

DEN 1370.40