• Новак
М2.5 Тема Волфрам Челик Бирате Индикатор Сонда Бирање за Контакт Точки Страна Главата Dial Мерач Додатоци за Dial Мерач(B1 Бела Челик)

М2.5 Тема Волфрам Челик Бирате Индикатор Сонда Бирање за Контакт Точки Страна Главата Dial Мерач Додатоци за

DEN 206.16

Достапност
Достапно за нарачка

5 D5 L10 #7, Голем лак М2.МАЗНИ РАБОВИ : Висока прецизност опрема е произведен преку строга изработка, со мазни рабови, силна применливост, како и парична казна изработка.Волфрам челик бирате индикатор сонда ги исполнува барањата на висока прецизност мерни инструменти и носи ново и поинакво искуство.

Спецификацијата

Material:
 Tungsten steel 
Model(Optional) Thread diameter Outsider diameter Height #1, White steel M2.5 D8 L8 #2, Ruby M2.5 D5 L8 #3, Tungsten steel M2.5 D5 L8 #4, 60°tips M2.5 D5 L10 #5, Blade M2.5 D5 L14 #6, Arc M2.5 D5 L10 #7, Big arc M2.5 D10 L5 :
Package list:
1 * Probe :
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Со стоката дадена додека купуваат

Dial Индикатор За Продолжување Род, Трајни Висока Цврстина Силна Применливост Продолжување На Матични Род Погодно

Производот усвојува стандардна тема и има силна применливост.Парична казна изработка, јасно тема.Произ

DEN 1017.60