• Новак
Карбид Игла Точка 2mm Дијаметар Контакт Точки за Dial Индикатор Длабочина Мерач Алатка (40mm Должина)

Карбид Игла Точка 2mm Дијаметар Контакт Точки за Dial Индикатор Длабочина Мерач Алатка (40mm Должина)

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на Dial индикатор висина мерач на длабочина мерач итн меѓусебно алатка.Погоден за љубопитство дното на каналите или дупка.М2.5 Тема месо тело, 2mm Дијаметар индикатор игла контакт точка.40mm должина.Материјал : Волфрам Карбид ,Пакет : 1 Игла Контакт Точка.Големина : L10 : Игла Точка со Дијаметар од 2mm ,Ефективна должина 10мм(0.3937 инчи) L20 : Игла Точка со Дијаметар од 2mm ,Ефективна должина 20mm(0.7874 инчи) L30 : Игла Точка со Дијаметар од 2mm ,Ефективна должина 30мм(1.1811 инчи) L40 : Игла Точка со Дијаметар од 2mm ,Ефективна должина 40mm(1.5748 инчи) L50 : Игла Точка со Дијаметар од 2mm ,Ефективна должина 50mm(1.9685 инчен).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dial Индикатор За Продолжување Род, Трајни Висока Цврстина Силна Применливост Продолжување На Матични Род Погодно

Производот усвојува стандардна тема и има силна применливост.Парична казна изработка, јасно тема.Произ

DEN 1017.60