• Новак
ДЕТАЛИ GUARDZ Автомобил Црево Водичи (2 Пакет Црна)

ДЕТАЛИ GUARDZ Автомобил Црево Водичи (2 Пакет Црна)

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чува вашите црева & канапи тркалање низ возилото!.Се вклопува во било која големина гуми!.Патентирана ролери систем, обезбедува лесен движење!.Активни заклучување костец го задржува производ во место!.Линија guider привлекува лабава линии назад кон ролки!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат