• Новак
INTERTECK ПАКУВАЊЕ 14 Грам Силика Гел Пакет - Плава до Розова, Батерија Desiccant Пакети и Dehumidifiers, 2 Кубни Ft/Пакет (Означувајќи, 120 Pack)

INTERTECK ПАКУВАЊЕ 14 Грам Силика Гел Пакет - Плава до Розова, Батерија Desiccant Пакети и Dehumidifiers, 2

DEN 1171.20

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СИЛИЦИУМ ПАКЕТИ ЗА ВЛАГА, идеален за елиминирање на несакани вишокот влага за облека, накит, електроника, камери, книги, документи, фотографии, оружје, муниција лименки, и повеќе (Не се за употреба со храна).INTERTECK ПАКУВАЊЕ ВЛАГА ABSORBERS ПАКЕТИ продолжи да се елиминира вишокот влага и ќе трае до 60 дена, зависно од температурата и состојбата.INTERTECK ПАКУВАЊЕ ПАКЕТИ нема да се исуши на воздух претерано да се оштети растенија, мебел или други предмети за домаќинството.ПОЛНЕЊЕ НАСТАВА, 2-3 часа во конвекција рерна на 200-240 F, или микробранова на НИСКА моќност од 30 секунди до 2 минути.НЕ ставајте го во рерната во текот 250 F. (Пати се процени, следи при полнење на батеријата.). 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА, без прашања праша целосна наплата доколку не сте задоволни со купување.Големина : 120 Пакет | Стил : Покажува Пакети - [Blue да Розова].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат