• Новак
Mepra AZB10451104 Овошје Лажица Поради Мраз, од не ' Рѓосувачки Челик

Mepra AZB10451104 Овошје Лажица Поради Мраз, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1372.80

Достапност
Достапно за нарачка

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На што се Должи колекција од Mepra е flatware што зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење приборот за јадење во собата е направен со користење на не ' рѓосувачки челик 18/10. Оваа челик содржи повеќе од 5% на легирање елементи и е многу силна.Материјалот останува непроменета со корозија и оксидација.MEPRA ОВОШЈЕ ЛАЖИЦА : на Располагање во собата на 24, ова Овошје Лажица е 24,5 цм долго и има нерѓосувачки челик заврши.Тоа често се користи за да се заврши табела поставки на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.Достапни во собата на 24, ова Овошје Лажица е 24,5 цм долго и има нерѓосувачки челик заврши.Тоа често се користи за да се заврши табела поставки на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.На што се Должи колекција од Mepra е flatware што зрачи со луксузни како начин на живот.Нејзиниот кул, минимално, секси стил е инспириран од влијателни дизајнери како Angelo Mangiarotti и возвишен низ генерации, на традицијата, техника и врвен материјали.Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лажица Табела Лажици Четири-парче Розова сладолед Керамички Лажица Децата Десерт Џем Лажица Лубеницата Лажица

Добарпотрага производи, но квалитет и изработка и двата се важни.Со лажица може да се одржи на храна и да

DEN 794.40

Monbedos 1 пар не ' Рѓосувачки Челик Неколку лажица Вечера Лажици Десерт Лажица Тешко Носи Рѓа Кафе Млеко сладолед

Премиум Квалитет на Производство : Направен од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик Трајни и Здрав.Пог�

DEN 1248.00

(Сет на 72) Тоскана Вечера Лажици, Тешка Тежина 18/0 Нерѓосувачки Челик 7 1/8-Инчен Овална Лажици за Ресторан/Угостителство,

Лесно да се Чисти.Со можноста за додавање на воздух на стил за вашето место амбиент, оваа вечера / десерт

DEN 1070.40