• Новак
Отстранување на влакна Крем вода мраз левин Depilatory Крем се Користи во Бикини,Underarm,Градите, Грбот, Нозете и Рацете кај Мажите и Жените,Едноставен и брз

Отстранување на влакна Крем вода мраз левин Depilatory Крем се Користи во Бикини,Underarm,Градите, Грбот, Нозете

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Работи блиску до коренот дури и на кратка коса,Брза и ефикасна формула која може да се користи во туш,Едноставно мазна и исплакнете го за допирни кожа за само осум минути.Специјално дизајнирани за бикини 、underarms、нозе、грбот и рацете да ги следи контурите на кожата.Ќе добиете мазност до двапати додека бричење-со помалку неред.Материјал : крем Боја : бела нето содржина : 60g Како да го користите : 1.Влажни област темелно каде коса треба да бидат отстранети. 2.Се применуваат еднакво со четка повеќе коса,кои ги покриваат целосно. 3.Не се фаќа во.Отсуство на 4-8 минути. 4.Отстрани со шпатула или пешкир.Исплакнете темелно.Туп сува.Мерки на претпазливост : Тоа е исклучено да се користи за воспалена и оштетена површина на кожата, луѓе кои има историја на алергии користи претпазливо ве Молиме место во сенка место и да се избегне висока температура и директна сончева светлина.Пакетот вклучува : 1*Крем Мерки на претпазливост : Тоа е исклучено да се користи за воспалена и оштетена површина на кожата, луѓе кои има историја на алергии користи претпазливо ве Молиме место во сенка место и да се избегне висока температура и директна сончева светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Auau Сите-за нега на Коса Смена Крем, Навлажнувачки Благотворно и Смирувачки одеднаш со Алое Вера и Билни Екстракти,

Полн состав : Вода, Butylene Гликол, Минерални Масла, Алкохол Cetearyl, Thioglycolic Киселина, Уреа, Ceteth20 Фосфат, Dicetyl Фо�

DEN 335.76

AIORNIY 1pcs Безболно Отстранување на Влакна Магија Сунѓер,Различни Форми Безболно Отстранување на Влакна Депилација

➤【Висок Квалитет Напомена : ве молиме да не го користите премногу сила, или ќе му наштети на кожата ➤【С

DEN 1027.20