• Новак
Отстранување на влакна Крем, Благи Безболно Depilatory Крем За Чувствителна Кожа За Underarm Нога Рака Унисекс (100g)

Отстранување на влакна Крем, Благи Безболно Depilatory Крем За Чувствителна Кожа За Underarm Нога Рака Унисекс

DEN 294.96

Достапност
Достапно за нарачка

100g нето содржина, доволно за да се задоволат вашата коса отстранување потреби.Специјалната Блага Формули Ефикасно Да Го Прилагодите Балансот На Вода И Масло, Оставајќи Сте Сигурни И Подготвен За Ништо.Отстранување На Влакна Кој Работи Во Близина На Коренот, Дури И Кратка Коса, Кои Ви Даваат Мазност, За Период До Една Недела.Функција : 1.Мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Auau Сите-за нега на Коса Смена Крем, Навлажнувачки Благотворно и Смирувачки одеднаш со Алое Вера и Билни Екстракти,

Полн состав : Вода, Butylene Гликол, Минерални Масла, Алкохол Cetearyl, Thioglycolic Киселина, Уреа, Ceteth20 Фосфат, Dicetyl Фо�

DEN 335.76