• Новак
Кристал Минерални Deodorant Roll-On, Лаванда & Бел Чај 2.25 оз (Пакување од 2)

Кристал Минерални Deodorant Roll-On, Лаванда & Бел Чај 2.25 оз (Пакување од 2)

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нежна, но сепак моќна roll-on deodorant.Во голема мера се бесплатни суровата и непотребен додаток.Не содржи алуминиум или parabens.Пакување Варира.кристал суштината минерални roll-on deodorant, лаванда & бел чај е нежна, но сепак моќна roll-on deodorant.направени со минимална количина на нежни состојки, кристално суштината минерални roll-on deodorant, лаванда & бел чај во голема мера е слободен од груби и непотребни адитиви.овој производ е произведен користејќи без суровост методи, е противалергиски, а не содржи алуминиум или parabens.секое шише од кристал суштината минерални roll-on deodorant, лаванда & бел чај содржи 2.25 fl.оз.на производот.види етикета за предупредувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат