• Новак
Мајчин Deodorant Прав & Памук 2.65 оз (2 парчиња)

Мајчин Deodorant Прав & Памук 2.65 оз (2 парчиња)

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со состојки што се разбере и никогаш не со алуминиум, phthalates, или talc.Формулиран со сода бикарбона и магнезиум хидроксид. 'Прав & Памук' се карактеризира со свежи, нежен мирис кој е светлина и убавата чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат