• Новак
Право Guard Xtreme Одбрана Алуминиум-Слободен Deodorant Невидливи Цврсто се Држи, Свежи Експлозијата, 3 Унца (Пакување од 4)

Право Guard Xtreme Одбрана Алуминиум-Слободен Deodorant Невидливи Цврсто се Држи, Свежи Експлозијата, 3 Унца

DEN 387.84

Достапност
Достапно за нарачка

МОЌЕН & СВЕЖИ ЗАШТИТА во текот на целиот ДЕН ДОЛГО : Право Guard Xtreme Одбрана Deodorant со моќни мирис заштита до 72 часа за долготрајна свежина.НЕМА ДАМКА, ИЛИ БОЈАТА на ОБЛЕКА : А мажите deodorant која ги брани против жолти дамки на облека.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ФОРМУЛА : Дерматолог тестиран, не-мрсна, и не-леплива.БЕСПЛАТНО ОД : Ова deodorant е дизајниран да биде слободен од АЛУМИНИУМ, АЛКОХОЛ, TALC и PARABENS.МИРИС : Опсег на јасни, свежи мириси кои ти ги чувство освежен со свежи заштита во текот на целиот ден долго.Право Guard Xtreme Одбрана Deodorant Невидливи Цврсти е преземање на свежината на Xtreme.Напредни мирис заштита технологија го прави вистински исклучување defender со 0% алуминиум.Со цел ден моќен & свеж мирис заштита, дамки не шанси.Висока-перформанси формула : Не-Мрсна и Не-Леплива.Ослободени од Алуминиум, Слободен од Алкохол, Ослободени од Talc, и Слободни од Parabens.Нема Дамка, или бојата на облека.Да, ние знаевме дека ќе ве направи среќни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат