• Новак
Karelian Наследство Слатко и Смирувачки Shungite Вода Спреј со Сандаловина, Јасмин и Ванила WSP05

Karelian Наследство Слатко и Смирувачки Shungite Вода Спреј со Сандаловина, Јасмин и Ванила WSP05

DEN 400.32

Достапност
Достапно за нарачка

Состојки : Дестилирана Вода, santalum албум масло, јасмин мирис, ванила plantifolia овошје масло, shungite.Слатка и Смирувачки Shungite Вода Спреј со Сандаловина, Јасмин и Vanilla Volume : 100 ml (3,38 унци) Состојки : Дестилирана Вода, santalum албум масло, јасмин мирис, ванила plantifolia овошје масло, shungite The spay е рачно изработени и рака-истури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат