• Новак
5pk Дама Speed Stick 48 Часа Deodorant Прав Свежи

5pk Дама Speed Stick 48 Часа Deodorant Прав Свежи

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДОВЕРЛИВИ ДАМА SPEED STICK СОСЕМА Невидливи Сува Моќ Deodorant Сакајте ја Напушти Белата Остатоци на Облека.СВЕЖ МИРИС - Прав Свеж Мирис Leverages Мирис Енкапсулација на Технологија за да се Обезбеди Прснува на Свежина во Текот на Денот. 48 ЧАС ЗАШТИТА - Единствена Формула Дизајнирана да ги Заштити Против Wetness и Мирис До 48 Часа.Го НАМАЛУВА UNDERARM ПОТЕЊЕ - Нежна за Кожата и Ви Држи Сува во текот на целиот Ден Долго.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА - 1.4 Унца Speed Stick Лесно се Вклопува во Салата Торба, Чанта или Ранец за на пат Употреба.Во потрага по deodorant дека ќе го задржи сте чувство и мирис на свежо во текот на целиот ден и ноќта?Тогаш ви треба Дама Speed Stick Прав Свежи Antiperspirant.Оваа 1.4-унца невидливи сув стап овозможува до 48 часа на мирис заштита, и не ќе остави бела остатоци на вашата облека.Тоа е дизајниран со инкапсулирани технологија која ќе обезбеди излив на свежина кога ви е потребна во текот на денот, и ќе ве заштити од мирис и wetness.Свежо Прав Свеж мирис ќе борба underarm потење, кои ви даваат максимална доверба без разлика дали сте на работа, патување или излегување со пријателите, по долго ден.Оваа е-мора да има deodorant за зафатен начин на живот.Овој оглас е за пакување од 3 дезодоранси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат