• Новак
evernice 11 Делови за Juki Ddl-127 5550 8300 8500 8700 555 Една Игла Машина за Шиење

evernice 11 Делови за Juki Ddl-127 5550 8300 8500 8700 555 Една Игла Машина за Шиење

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ISSN-11 за JUKI DDL-127 DDL-227 DDL-500 DDL-501 DDL-552 DDL-гледате е околу 553 DDL-555 DDL-5550 DDL-5600 DDL-8300 DDL-има око 8500 DDL-8700 DDL-9000 TL98 E TL98 Q.за ПЕЈАЧ 20 U 31-15 44 95 96 120 U 121 C 121 D 188 K 191 D 195 K 196 K 241 251 281 366 K 400 W 402 W 451 K 491 D 591 D 600 W 660 A 691 D 770 D 771 D 1191 D 1591 D 2191 2491 D.за CONSEW : 30 31-15 98 99 102 105 210 217 218 219 220 230 290 310 2230 7360 R-1 P130 R.за БРАТ : B705 B707 B715 B716 B735 B737 B738 B745 B755 B757 B758 B767 B781 PQ1300 PQ1500. за YAMATA : FY8500 FY8700 за ZOJE : ZJ15-1 ZJ80-1 ZJ90-1 ZJ999-1 ZJ999-5 ZJ5580 ZJ5580-Д3 ZJ8500-Д3 ZJ8500 N.Ова е Сосема Нов Висок Квалитет делови сет од 11 ПАРЧЕ за JUKI DDL-555 DDL-5550 ЕДНА ИГЛА Индустриски Капка Хранат Машина за Шиење,што се состојат од 5 bobbins Овие се СРЕБРЕНА Bobbins БЕЗ дупки на двете страни,со siae 20.5 MM ШИРОК & 10.5 ММ ДЕБЕЛ 1 bobbin случај Ова е еден висок квалитет, Нема Назад Lash АНТИ-BOBBIN-СПИН Bobbin Случај . 1 presser нога Ова е Стандард Seaming Нога кој е инсталиран на новиот Сингл на Игли за Машини во фабрика. (Вклучувајќи Бесплатни палецот завртка за прикачување на нога) 1 хранат куче Ова е Стандард Фидер кој е инсталиран на сите нови машини во фабрика. 1 игла плоча Ова е Стандардна Игла Плоча кој е инсталиран на нови машини во фабрика. 1 цвест мевосек Оваа evernice делови сет ќе работат за ПОВЕЌЕТО Индустриски Една Игла Машини, вклучувајќи : за УМЕТНИЧКИТЕ : 196 R 5550 N 8500 N ZJ-100 за БРАТ : B705 B707 B715 B716 B735 B737 B738 B745 B755 B757 B758 B767 B781 за КОЛУМБИЈА : N430 за CONSEW : 30 98 99 102 103 105 210 217 218 219 220 230 290 310 2230 7360 R-1 за CUTSEW : 777 787 за CUTLINE : C220 за FEIYUE : FY8500 FY8700 за GEMSY : 8700 за JUKI : DDL-127 DDL-227 DDL-500 DDL-501 DDL-552 DDL-гледате е околу 553 DDL-555 DDL-5550 DDL-5600 DDL-8300 DDL-има око 8500 DDL-8700 DDL-9000 за МИЦУБИШИ : ДБ-120 DB-121 DB-122 DB-126 DB-130 DB-170 DB-189 DB-199 LS2-130 LS2-150 LS2-180 LS2-190 LS2-1130 за NECCHI : SUPERNOVA ЈУЛИЈА за СИГУРЕН : MSK-8800 MSK-8550 M MSK-8870 M за РЕКС : RX8500 за RICCAR : RD-102 за ПЕЈАЧ : 31 (не одговара 31-15) 44 95 96.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

01 Работ Суспендирани Водич, Висока Цврстина Професионални Работ Виси Водич Лесни Заврши за Суспендирани Работ

Комплетно прекината работ водич комплет со сите додатоци како што се spanner, завртки и srew подлошки.Едноста

DEN 2128.80