• Новак
KUNPENG - Замав Далеку Ролери Водич за Машина за Шиење со Завртки - Краток Рака, 11MM Ролери #G30-M

KUNPENG - Замав Далеку Ролери Водич за Машина за Шиење со Завртки - Краток Рака, 11MM Ролери G30-M

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

CKPSMS машина за сечење делови се за Eastman и КМ.Доаѓа со два монтажа завртки.Над 10000 различни машини за шиење делови за индустриски/домашна употреба се во рамките на акции за итна испорака.CKPSMS везови машина резервни делови се за Barudan, Tajima, SWF, ZSK, Среќни и Кинески изработени везови машини.за повеќето индустриски машини за шиење и некои домашни машини за шиење вклучувајќи Занатски, Брат, Consew, Gemsy, Highlead, Juki, Мицубиши, Рекс, Пејач, Sun Star, Tacsew, Yamata и многу други.Ролери може да биде swinged настрана кога не е во употреба.Одлично за кожа работа.CKPSMS шиење додатоци вклучуваат подножјето на возилото, switch, приклучокот, креда, чистење пиштол, тагирање пиштол, тагирање pin, исчезнуваат pin, нишка машина, режа, oilers, tweezer, машина за шиење led светло, ленти, железо чевли, крпа стеги, ремени, појас опфаќа, ruffers, запчаници, електромагнетниот и други.Примероци од нашите порибено резервни делови се претходно тестирани со соодветните машини за најмалку 24 часа во куќата за да се осигура дека добар квалитет делови ќе бидат испорачани.Замав Далеку Водич Ролери Со Монтажа Завртки.Добри пакети се користи за да се заштити нашите резервни делови од оштетување за време на транспортот.CKPSMS машина за шиење резервни делови опфаќа квалификувани looper, кука, bobbin, bobbin случај, игла плоча, се хранат куче, иглата се стега, нож, мерач сет, папки ,нишка take-up, нишка стојат, напнатост, bobbin winder, игли, и внатрешните резервни делови за различни видови машини за шиење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

01 Работ Суспендирани Водич, Висока Цврстина Професионални Работ Виси Водич Лесни Заврши за Суспендирани Работ

Комплетно прекината работ водич комплет со сите додатоци како што се spanner, завртки и srew подлошки.Едноста

DEN 2128.80